Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3D EXCLUSIVE

   Wymagania jakie rynek stawia przed nowoczesnymi systemami profili okiennych pod względem parametrów termicznych, nie ograniczają się jedynie do powiększania rozmiarów o kolejne komory lub pogrubienia ścianek PCV. Prawdziwą rewolucją na tej płaszczyźnie okazało się wprowadzenie przez firmę Salamander systemu opartego na trzech uszczelkach.

   Osadzenie trzeciej uszczelki na dodatkowym felcu w profilu Exclusive o szerokości zabudowy 76mm, zabezpiecza dodatkowo okucie przed zewnętrzną ingerencją niepożądanych gości. Nawet podstawowy garnitur okuć, bez dodatkowych, antywłamaniowych zaczepów stanowi poważną przeszkodę do sforsowania. Tak utworzona tzw. sucha komora zabezpiecza metalowe elementy mechaniczne przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz. Przedłuża to okres bezobsługowej pracy mechanizmów i wydłuża tym samym żywotność okuć.

3d

   Ponadto dodatkowy felc z uszczelką zapewnia całkowite odprowadzenie wody na zewnątrz profila oraz tworzy przestrzeń do swobodnej cyrkulacji powietrza wewnątrz okna. Ma to szczególne znaczenie dla profili okleinowanych, gdzie temperatura wewnątrz ramy po nagrzaniu promieniami słonecznymi może przekroczyć 50°C. Potrójne uszczelnienie wydatnie zwiększa szczelność i izolacyjność okna, co znacząco przekłada się na obniżenie poziomu hałasu wewnątrz pomieszczeń. Trzecia uszczelka podnosi izolację akustyczną o 5 DB!, to dwukrotnie mniej hałasu w stosunku do standardowych systemów. Można by stwierdzić, że zastosowanie przez firmę Salamander trzeciej uszczelki w swoim flagowym produkcie, spowodowało poprawę wszystkich kluczowych parametrów okna. Powstał w ten sposób prawdziwie luksusowy profil, którego użytkownicy z dumą nazywają Exclusive.

DESIGN
   Prawdziwym wyjątkiem na rynku profili okiennych jest system Exclusive, który jako jedyny posiada wszystkie krawędzie idealnie zaokrąglone . To właśnie dzięki niepowtarzalnym kształtom okna Exclusive bardzo często mylone są z oknami drewnianymi. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu szerokiej listwy przyszybowej, której lekko opadająca w kierunku wnętrza linia licuje się z gładką powierzchnią ramy. Wyjątkiem na scenie profili okiennych jest zewnętrzna krawędź skrzydła systemu Salamander Exclusive, której zaokrąglenie powoduje nie spotykany nigdzie indziej efekt imitacji drewna. Zastosowanie masywnych, szerokich i płynnie komponujących się z ramą skrzydła słupków, dopełniają całości, tworząc produkt, któremu nie sposób odmówić naturalnego wdzięku. Ten profil przenosi okna PCV w zupełnie inny wymiar, nadając im lekkości a zarazem elegancji i nieosiągalnego w tej dziedzinie piękna. Mówi się, że okna Salamander EXCLUSIVE kupuje się sercem i trudno się z tym nie zgodzić, należą bowiem do elitarnej rodziny produktów, które nie wymagają rekomendacji.

Dane  techniczne:
• głębokość zabudowy 76 mm
• grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
• wysokiej jakości uszczelki EPDM,
• profile zaokrąglone imitujące do złudzenia okna drewniane (szczególnie w okleinach drewnopodobnych),
• szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych,
• w przypadku profili białych - gładkie, błyszczące powierzchnie,
• gwarancja śnieżnobiałego koloru Salamander (najbielsze profile na rynku).

SKONTATUJ SIE Z NAMI: 604 730 575, 723 759 075, info@lideer.pl

home email back
topsite

All Rights Reserved © 2020 - Lideer    |     Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl