Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STREAMLINE ROUND

   System STREAMLINE ROUND (Półzlicowany) jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów ceniących sobie względy estetyczne. Nowoczesne zaokrąglone kształty są charakterystyczną cechą podkreślającą nowoczesny styl i nadający harmonijny wygląd.

STREAMLINEROUND

Dane  techniczne:
• głębokość zabudowy 76 mm
• grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
• uszczelki termozgrzewalne TPE lub EPDM,
• szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych,
• gładkie, błyszczące powierzchnie (w przypadku profili białych),
• gwarancja śnieżnobiałego koloru Salamander (najbielsze profile na rynku).

   Profil Streamline Round jest połączeniem najlepszych cech systemów Salamander. Szeroka, pięciokomorowa 76mm rama podobnie jak w wersji podstawowej Streamline gwarantuje wyśmienite parametry termiczne, akustyczne i statyczne. Półzlicowane skrzydło o grubości 82mm, podobnie jak w wersji exclusive charakteryzuje się zaokrągloną wewnętrzną krawędzią okalającą szyby od zewnątrz a w połączeniu z półokrągłą listwą przyszybową tworzy niesamowity efekt. Śnieżno biały kolor oraz szeroki wybór oklein powiększają zakres stosowania tego profilu. Połączenie wysokiej jakości systemu Salamander Round ze stosunkowo niską ceną, sprawia, że profil ten stał się najpopularniejszym i najchętniej kupowanym systemem. Użytkownicy cenią go przede wszystkim za właściwości jakie posiada oraz wygląd, któremu nie sposób się oprzeć.

SKONTATUJ SIE Z NAMI: 604 730 575, 723 759 075, info@lideer.pl

home email back
topsite

All Rights Reserved © 2020 - Lideer    |     Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl