Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   System STREAMLINE ROUND (Półzlicowany) jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów ceniących sobie względy estetyczne. Nowoczesne zaokrąglone kształty są charakterystyczną cechą podkreślającą nowoczesny styl i nadający harmonijny wygląd.

   Brugmann Del Sol - to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno estetykę i naturalność, jak komfort użytkowania. Poprzez zastosowanie ościeżnicy niższej niż standardowa, uzyskujemy, większe powierzchnie szyb i lepsze, naturalne doświetlenie pomieszczeń.

   BluEvolution 82 to najnowszy produkt koncernu Salamander & Brugmann łączący doświadczenie w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych z klasycznym aczkolwiek nowoczesnym designem. Na pierwszy rzut oka profil znacznie wyszczuplał, nabrał lekkości.

   Wymagania jakie rynek stawia przed nowoczesnymi systemami profili okiennych pod względem parametrów termicznych, nie ograniczają się jedynie do powiększania rozmiarów o kolejne komory lub pogrubienia ścianek PCV. Prawdziwą rewolucją na tej płaszczyźnie okazało się wprowadzenie przez firmę Salamander systemu opartego na trzech uszczelkach.

   Profile Salamander od dawna kojarzone były nie tylko z kryształową bielą ale również z zaokrąglonymi kształtami. Podobnie jest w przypadku BLUEVOLUTION, specjalnie wyprofilowane skrzydło o szerokoœci 1030mm, nadaje konstrukcji lekkości pomimo niespotykanych w klasie gabarytów, profil ten wygląda równie zgrabnie co Streamline Round i nawiązuje kształtem do całej rodziny profili Salamander Round.

SKONTATUJ SIE Z NAMI: 604 730 575, 723 759 075, info@lideer.pl

home email back
topsite

All Rights Reserved © 2020 - Lideer    |     Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl